Bir Bakışta ” LA “

2004 senesinde kurulan LA, küçük işletmelerden global liderlere kadar her ölçekte şirkete uluslararası tedarik zinciri yönetimi yazılım hizmetleri sunan bir teknoloji şirketidir. Şirketlere maliyetlerini optimize etmek, karlılıklarını arttırmak ve hızlı operasyon kabiliyeti kazandırmayı amaç edinmiştir.

2015 yılından bu yana LA’nın 100% iştiraki olan Logiwa Corp Chicago merkezli olarak Kuzey Amerika pazarında hizmet vermektedir. LA, bu sayede ABD pazarındaki küçük ve orta ölçekli e-ticaret ve perakende firmalarına bulut tabanlı envanter ve depo yönetimi çözümlerini sunmaktadır.

Uzmanlık: Tedarik zinciri yönetimi alanındaki tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve arge çalışmalarımız uzmanlığımızın temel bileşenlerini oluşturmaktadır.

En iyi çözümler: Rekabet avantajlarımızın temelinde yazılım ve teknoloji uzmanlığımız ve sürekli yenilikçi yaklaşımımız yatmaktadır.

Sıradışı müşteri değeri: Çözümlerimiz uzun dönemli rekabet avantajı yaratmakta ve hayat boyu iş ortağı olarak müşterilerimizle birlikte büyümekteyiz.

Organizasyonel mükemmellik: En büyük varlığımız çalışanlarımızdır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak ve en iyi çözümleri sunmak için bir bütün olarak hareket ediyoruz.

Pazar: Hem iştiraklerimiz hem de uluslararası iş ortağı ağımız ile Dünya oyuncusu olma yolunda ilerliyoruz.