LA HİZMETLERİ SÜREKLİ GELİŞİM GEREKTİRMEKTEDİR

LA, müşterilerin yüksek yatırım geri dönüşü için hızlı bir şekilde gerçekçi sonuçlar ortaya çıkarıyor. LA’nın uzman ekibi, tedarik zincirinde mükemmelliği yakalaması için müşterilere destek olur. Ekibimiz en yüksek performansı ve en hızlı implementasyonu gerçekleştirmeye hedeflenmiş, motive ve yüksek tecrübeli tedarik zinciri uzmanlarından oluşmaktadır.

LA ekibi, uygulama implementasyonu yanında müşterileri tedarik zincirinin her alanında destekleyecek katma değer yaratan hizmetler de sunmaktadır.

İmplementasyon

Başarılı çözüm yatırımının kilit noktası, çözümünüz sizin spesifik ithiyaçlarına adapte olurken aynı zamanda hızlı bir şekilde ayağa kalkmasıdır. LA implementasyon hizmeti ekibi, LA uygulamalarından en yüksek değerin elde edilmesi ve hedeflerin yakalanması için gerekli olan bilgi birikimi, tecrübe ve içgörüye sahiptir.

Tedarik Zinciri Mühendisliği

LA tedarik zinciri yönetimi danışmanlığı ve süreç tasarım hizmetlerini içeren mühendislik hizmetleri sağlamaktadır. Müşterilerimizin hedeflerini  yakalamaları  için en iyi süreç tasarımı konusunda yönlendiriyoruz. Alan uzmanlığımız ve yaratıcı düşünme tarzımız müşterilerimize en iyi çözümleri kazandırmaktadır.

Depo ve Network Tasarımı

LA, müşterilerinin yeni yatırım kararları, mevcut tesis yenilemeleri ve network değişimleri için taktik ve stratejik seviye danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.  Tedarik zincirinde en iyi performansı yakalamak için tedarik zinciri network’ünün coğrafi ve fiziksel koşulları önem arzetmektedir. LA ,depo ve dağıtım merkezlerinin iç tasarımını gerçekleştirdiği gibi tedarik zinciri network’ünün bütünsel tasarımını yapmaktadır.